Wiodący startup zajmujący się konwersacyjną sztuczną inteligencją, Mihup, odnotowuje trzykrotny wzrost przychodów

Følgende artikel hjælper dig med: Wiodący startup zajmujący się konwersacyjną sztuczną inteligencją, Mihup, odnotowuje trzykrotny wzrost przychodów

Dostawca wielojęzycznych rozwiązań głosowych AI zamierza podwoić liczbę pracowników, ponieważ wkrótce planuje wejść na rynek globalny

Kalkuta, 4 maja 2022 r: Mihup Communication Pvt. Ltd, szybko rozwijająca się, ciesząca się zaufaniem firma zajmująca się technologią głosową, odnotowała trzykrotny wzrost przychodów w latach 21–22. Firma szybko wprowadza innowacje w swojej ofercie produktów i poszerza grono klientów z różnych branż. Mihup strategicznie zatrudnia również talenty o różnych profilach, od stanowisk kierowniczych po nowe osoby w swoich zespołach na różnych stanowiskach technicznych i nietechnicznych.

Dzięki swoim wysiłkom Mihup powoduje prawdziwą demokratyzację i ułatwia przyjęcie na dużą skalę technologii głosowej sztucznej inteligencji. Niedawno firma uruchomiła zaawansowaną wielojęzyczną platformę o nazwie VIA 2.0, a obecnie zamierza podwoić wielkość swojego zespołu do ponad 100 członków. Konwersacyjna analityka AI i rozwiązania głosowe AI stały się kluczowe dla współczesnych potrzeb automatyzacji. Ponieważ procesy biznesowe w coraz większym stopniu stają się bezdotykowe i wirtualne, Mihup jest dobrze przygotowany do osiągnięcia pozycji lidera zarówno na rynku indyjskim, jak i międzynarodowym.

W ramach planu rozwoju Mihup mianował Jnanankura Ghosha (byłego menedżera ds. globalnego marketingu produktów w Fujitsu Global) na stanowisko dyrektora ds. marketingu oraz Raghvendrę M (były Netcore i Salesforce) na stanowisko dyrektora sprzedaży. Jnanankur ma ponad 11-letnie doświadczenie jako sprzedawca produktów obsługujący rynki globalne, natomiast Raghavendra jest technologiem biznesowym z 21-letnim doświadczeniem funkcjonalnym w zakresie doradztwa technologicznego i przywództwa sprzedaży. Obydwa mają na celu wykorzystanie swojego know-how i przyczynienie się do wyłonienia się firmy jako wyznaczacza trendów w globalnej domenie konwersacyjnej sztucznej inteligencji.

Mówiąc o tym, Tapan Barman, dyrektor generalny i założyciel Mihup powiedział, Fakt, że Mihup odnotował 3-krotny wzrost przychodów, wzmacnia nasze optymistyczne prognozy na nadchodzące lata. Rozwiązania głosowej sztucznej inteligencji w nadchodzących latach wprowadzą na wyższy poziom inteligencji biznesowej i automatyzacji. Naszą wizją jest zbudowanie solidnych zespołów, które z powodzeniem poprowadzą Mihup do kolejnej fazy rozwoju rynku krajowego i międzynarodowego. W tym celu niedawno przyjęliśmy członków z puli talentów wyższego szczebla i intensywnie pracujemy nad strategiami dalszego poszerzania naszych możliwości”.

🔥 Anbefalede:  5 smarte tilgange til at få din startup til at se mere professionel ud

Od chwili wprowadzenia na rynek w 2016 r. firma Mihup konsekwentnie wspina się na nowe szczyty rozwoju i wdrażania sztucznej inteligencji głosowej w Indiach. Firma rosła w siłę i współpracowała z niektórymi z największych marek w swoich domenach, takimi jak Tata Motors. Ich produkty stanowią demonstrację indyjskiej wiedzy technologicznej w dziedzinie sztucznej inteligencji i analityki głosowej, a także oferują rozwiązania do obsługi klienta, sprzedaży i marketingu, automatyzacji, pokładowych asystentów głosowych i analityki.

O Mihupie:

Firma Mihup Communications Sp. Ltd. to wiodąca platforma konwersacyjna AI założona w 2016 roku przez Tapana Barmana i Biplaba Chakraborty. Firma wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby zapewnić ludziom możliwość płynnej interakcji z otaczającym ich światem cyfrowym. Mihup zasadniczo zmienia przestrzeń konwersacyjnej sztucznej inteligencji, a jego platforma może działać na urządzeniach brzegowych i w środowiskach o słabej łączności. Misją Mihup jest uczynienie technologii włączającą i dostępną dla wszystkich, niezależnie od języka, akcentu czy dialektu.

-KONIEC-

Zapytania medialne:

Pooja Sil

PH: 8697288497

E-mail: [email protected]

Imchanok Jamir

PH: 8730047106

E-mail: [email protected]