Tech Mahindra otwiera laboratorium innowacji 5G w Bellevue w stanie Waszyngton

Følgende artikel hjælper dig med: Tech Mahindra otwiera laboratorium innowacji 5G w Bellevue w stanie Waszyngton

Nowe Delhi/Bellevue – 27 maja 2022 r.: Tech Mahindra, wiodący dostawca usług i rozwiązań w zakresie transformacji cyfrowej, doradztwa i reengineeringu biznesowego, ogłosiła dzisiaj, że otworzyła laboratorium 5G jako centrum innowacji, które ma pomagać klientom we współtworzeniu i wprowadzaniu innowacji w rozwiązaniach zasilanych siecią 5G. Laboratorium innowacji w Bellevue w stanie Waszyngton będzie kuratorem rozwiązań pionowych w przestrzeni telekomunikacyjnej, aby pomóc klientom osiągnąć ich przyszłe ambicje biznesowe dzięki 5G i powiązanej technologii. Laboratorium połączy ekosystem partnerów (zarówno telekomunikacyjnych, jak i chmurowych) i pomoże w budowaniu kompleksowych rozwiązań dla przedsiębiorstw.

W laboratorium innowacji będą świadkami spotkania twórców oprogramowania i sprzętu, operatorów i dostawców usług w chmurze, aby współtworzyć rozwiązania, które zdefiniują nową erę obsługi klienta dzięki technologii 5G. Laboratorium innowacji 5G Tech Mahindra czerpie z wiodącego na świecie doświadczenia firmy w zakresie transformacji cyfrowej. Tech Mahindra wykorzysta moc danych do wspierania innowacji, tworzenia nowych i zróżnicowanych „inteligentnych” produktów, ulepszania łańcuchów dostaw, tworzenia nowych doświadczeń klientów i dostarczania nowych źródeł wartości. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez skupienie się na innowacjach w zakresie technologii sieciowych poprzez ukierunkowane na branżę rozwiązania transformacyjne w ekosystemie laboratoryjnym w Wielkiej Brytanii, Malezji i Indiach.

Manish Vyas, prezes ds. komunikacji, mediów i rozrywki oraz dyrektor generalny ds. usług sieciowych w firmie Tech Mahindra, powiedział: „Ponieważ transformacja cyfrowa staje się normą dla przedsiębiorstw na całym świecie, możliwości, przypadki użycia i możliwości rynkowe oparte na technologii 5G zmienią sposób, w jaki pracujemy, żyjemy i bawimy się – teraz i w przyszłości. The Zachodnie wybrzeże, a w szczególności obszar Seattle, to bardzo ważne centrum innowacji, a nowo uruchomione laboratorium 5G to jedna z tak głębokich inwestycji, która ma pomóc klientom w regionie i na całym świecie przyspieszyć ich podróż ku innowacjom, a co ważniejsze, wykorzystać głęboką wiedzę Tech Mahindra do uczynić tę technologię zarówno realną, jak i wpływową.”

🔥 Anbefalede:  Markedsfør din virksomhed med disse nationaldage i januar 2023

Oferta Tech Mahindra 5G pomoże dostawcom usług komunikacyjnych przejść na bardziej otwartą, inteligentną, zwirtualizowaną i w pełni interoperacyjną sieć komórkową 5G oraz zapewni lepsze doświadczenia użytkownikom końcowym. Laboratorium oferuje w pełni zintegrowaną ofertę infrastruktury, testów i konfiguracji sieci, w tym dedykowany zespół inżynierów 5G na miejscu, który pomaga klientom we wprowadzaniu innowacji do użytku. 5G, piąta generacja technologii komórkowej, obiecuje zaoferować ogromne możliwości zarówno przedsiębiorstwom, jak i całemu społeczeństwu. Według badania branżowe, skumulowane przychody konsumentów przesyłane za pośrednictwem sieci 5G w nadchodzącej dekadzie wyniosą do 2030 r. 31 bln dolarów.

Sieć 5G będzie stanowić podstawowy element masowej łączności i zaangażowania klientów w tym cyfrowo połączonym i zintegrowanym świecie. Technologie cyfrowe katalizują te przemiany – humanizują przedsiębiorstwa, pomagając im myśleć, wyczuwać, łączyć się, komunikować, zabezpieczać i działać lepiej niż wcześniej. W ramach struktury NXT.NOW™, której celem jest wzmocnienie „Human Centric Experience”, Tech Mahindra koncentruje się na inwestowaniu w nowe technologie i rozwiązania, które umożliwiają transformację cyfrową i spełniają zmieniające się potrzeby klienta.

O Tech Mahindrze

Tech Mahindra oferuje innowacyjne i zorientowane na klienta doświadczenia cyfrowe, umożliwiające rozwój przedsiębiorstw, współpracowników i społeczeństwa. Jesteśmy organizacją o wartości 6 miliardów dolarów, zatrudniającą ponad 151 000 specjalistów w 90 krajach, pomagającą 1224 klientom na całym świecie, w tym firmom z listy Fortune 500. Koncentrujemy się na wykorzystaniu technologii nowej generacji, w tym 5G, Blockchain, obliczeń kwantowych, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i innych, aby umożliwić klientom na całym świecie kompleksową transformację cyfrową. Tech Mahindra jest jedyną indyjską firmą na świecie, która została odznaczona pieczęcią Terra Carta księcia Walii odznaką Jej Królewskiej Mości za zaangażowanie w tworzenie zrównoważonej przyszłości. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się marką pod względem siły marki i jedną z 7 najlepszych marek IT na świecie. Dzięki platformie NXT.NOWTM Tech Mahindra ma na celu ulepszenie „doświadczenia zorientowanego na człowieka” w naszym ekosystemie i wprowadzenie zakłóceń we współpracy dzięki synergii wynikającej z solidnego portfolio firm. Tech Mahindra ma na celu dostarczanie jutrzejszych doświadczeń już dziś i wierzy, że „Przyszłość jest teraz”.

🔥 Anbefalede:  Persona definition guiden til at producere relevant indhold

Jesteśmy częścią założonej w 1945 roku Grupy Mahindra, jednej z największych i najbardziej podziwianych międzynarodowych federacji firm zatrudniających 260 000 pracowników w ponad 100 krajach. Zajmuje pozycję lidera w dziedzinie sprzętu rolniczego, pojazdów użytkowych, technologii informatycznych i usług finansowych w Indiach i jest największym na świecie producentem traktorów pod względem wolumenu. Ma silną pozycję w branży energii odnawialnej, rolnictwa, logistyki, hotelarstwa i nieruchomości. Grupa Mahindra wyraźnie koncentruje się na globalnym przewodzeniu ESG, zapewnianiu dobrobytu na obszarach wiejskich i poprawie życia w miastach, a jej celem jest wprowadzanie pozytywnych zmian w życiu społeczności i interesariuszy, aby umożliwić im rozwój.

Table of Contents