Szpital po raz pierwszy dołącza do Metaverse w Indiach!

Følgende artikel hjælper dig med: Szpital po raz pierwszy dołącza do Metaverse w Indiach!

MetaświatSzpitale Yashoda są pierwszym podmiotem świadczącym opiekę zdrowotną w Indiach, który postawił stopę w Metaverse

The Szpitale Yashoda Group, Hyderabad w czwartek ogłosiła swoje wejście do Metaświat platforma. Jest to jeden z najlepszych szpitali wielospecjalistycznych w Hyderabad, oferujący niepowtarzalne i oparte na dowodach usługi opieki zdrowotnej. Szpital ten będzie zapewniał opiekę medyczną pacjentom poprzez Metaverse, czyli platformę Metaverse świat wirtualny w Internecie, który symuluje ludzkie emocje i gesty. Aby upamiętnić ponad trzydzieści lat służby organizacji na rzecz ogółu społeczeństwa, utworzono strefy doświadczeń. To sprawia, że ​​szpitale Yashoda są pierwszym podmiotem świadczącym opiekę zdrowotną w kraju, który wykorzystuje platformę Metaverse.

Zasięg szpitali Yashoda na platformie Metaverse:

Grupa Yashoda Hospitals nabyła działkę o pow Decentraland, popularną platformę Metaverse, i utworzyła strefę doświadczeń, aby uczcić ponad 30 lat świadczenia usług opieki zdrowotnej. Decentraland to oprogramowanie działające w sieci Ethereum, które ma na celu zachęcenie globalnej sieci użytkowników do obsługi wspólnego wirtualnego świata. Użytkownicy Decentraland mogą kupować i sprzedawać cyfrowe nieruchomości, eksplorując, wchodząc w interakcję i grając w gry w tym wirtualnym świecie.

Obecność na Decentralandzie to pierwszy krok w kierunku naszych wysiłków i akceptacji zdecentralizowanej technologii. Firma będzie nadal unowocześniać i inwestować w przygotowanie naszej infrastruktury cyfrowej na przyszłość. Jest to pierwszy raz, kiedy japońska placówka medyczna dokonała tego na arenie międzynarodowej metaświat platforma.

Dyrektor szpitali Yashoda, dr Abhinav Gorukanti, powiedział, że od początku naszym celem jako grupy było osiągnięcie postępu. Mamy na swoim koncie wiele nowatorskich rozwiązań, w tym doskonałość kliniczną, infrastrukturę i innowacje. Jako pierwsi przyjęliśmy technologię cyfrową, która dodaje wartość naszemu ekosystemowi, od Web 1.0 do Web 2.0, a teraz także do Web 3.0.

🔥 Anbefalede:  NFT-projektet Chain Runners frigiver interoperable avatarer til Metaverse

Web 3.0 to trzecia generacja ewolucji technologii internetowych. Sieć WWW, zwana także siecią WWW, stanowi podstawową warstwę sposobu korzystania z Internetu, zapewniając usługi w zakresie witryn internetowych i aplikacji. Pojawienie się nowych technologii, takich jak Bitcoin i Web 3.0, przyspieszy przejście od ekosystemów scentralizowanych do zdecentralizowanych. Przyszłość będzie napędzana przez podstawowe technologie, takie jak Blockchain i Sieć 3.0, przejście od ekosystemu scentralizowanego do zdecentralizowanego.

Szpital Yashoda, będący w stanie świadczyć nie tylko usługi medyczne, ale także możliwości zawodowe mieszkańcom metaświata, będzie ogromną korzyścią dla organizacji szpitala, gdy regulacje platformy zostaną już opracowane. Kiedy platformy Metaverse i normy regulacyjne dojrzeją, szpitale Yashoda zamierzają oferować usługi opieki zdrowotnej mieszkańcom Metaverse, tworząc jednocześnie miejsca pracy również dla Metaversian.

Celem szpitali Yashoda jest stworzenie środowiska, które pomogłoby każdemu w metaświecie, kto chce rozpocząć karierę medyczną. Być może w przyszłości powstaną wirtualne kliniki i szpitale. Pomysł, że metaświat obejmuje zarówno sferę realną, jak i wirtualną, jest interesująca.

Table of Contents