Recordent uruchamia program „CEO na jeden dzień” dla swoich pracowników

Følgende artikel hjælper dig med: Recordent uruchamia program „CEO na jeden dzień” dla swoich pracowników

RekordHyderabad, 17 czerwca 2022 r. Nagrano, jedna z pierwszych indyjskich platform fintech do raportowania kredytów i płatności dla MŚP, wprowadza program „CEO na jeden dzień”, który zapewni swoim pracownikom szansę na zdobycie władzy umożliwiającej dokonanie trwałego wyboru dla firmy będąc dyrektorem generalnym tylko przez jeden dzień.

Nazywając program „poważną zabawą”, Recorded będzie zachęcać swoich pracowników do całościowego zrozumienia organizacji oraz jej procesów i celów. Pracownicy zdobędą również doświadczenie z pierwszej ręki i wiedzę na temat umiejętności potrzebnych na stanowiskach kierowniczych. Przede wszystkim dzięki programowi CEO for One Day zyskają przewagę pozwalającą na rozwój w organizacji i karierze.

Mówiąc o programie, Winny Patro, dyrektor generalna i współzałożycielka Recorded, powiedziała: „Jako pracownicy często myślimy: «Gdybym był dyrektorem generalnym, zmieniłbym to, zrobił tamto. Chcieliśmy dać naszym pracownikom realną szansę na dokonanie zmian w firmie. Zależy nam na pielęgnowaniu wspaniałej kultury pracy i dzięki temu programowi wybrani kandydaci będą mieli okazję poznać firmę z lotu ptaka. Mogą naprawdę doświadczyć, jak to jest wpływać na zmianę”.

„Rozumiemy, że pracownicy mogą obawiać się podejmowania obowiązków zarządczych i przywódczych, a być może nawet nie są nimi zainteresowani. Jednak taki program przynosi korzyści zarówno osobie indywidualnej, jak i firmie. Nauczenie się bycia liderem jest bardzo ważne dla pracowników o ogromnym potencjale” – dodał Bhasker Shetty, szef sztabu.

Aby zapisać się do programu „CEO na jeden dzień”, zarejestrowani pracownicy będą musieli przystąpić do kilku testów oceniających ich rozumowanie, ocenę sytuacyjną i osobowość dostosowaną do roli dyrektora generalnego.

Nagranie będzie wybierać jednego kandydata miesięcznie na stanowisko dyrektora generalnego na jeden dzień. W ramach programu Prezes zamieni się rolą z wybranym kandydatem. Umożliwia to także dyrektorowi generalnemu poznanie realiów i dynamiki pracy pracowników organizacji.

🔥 Anbefalede:  Tjen penge med Amazon Affiliate Program: Bliv Amazon Associate

Informacje o nagraniu:

Recorded to platforma technologiczna pomagająca firmom usprawniać ściąganie należności poprzez profilowanie kredytowe klientów na podstawie danych dotyczących płatności; oraz ograniczanie ryzyka poprzez zapewnianie wglądu w historię płatności klientów. Firma ściśle współpracuje z ponad 50 stowarzyszeniami branżowymi MŚP i planuje w dalszym ciągu nawiązywać znaczące partnerstwa, aby zapewnić członkom stowarzyszenia wartość dodaną w zakresie praktyk zarządzania kredytami poprzez poprawę windykacji i zmniejszenie ryzyka kredytowego. Wraz z FSDA India, Recorded nawiązała ostatnio współpracę z Bombay Industries Association i Taloja Industries.

W listopadzie 2021 r. firma Recorded zebrała 400 000 dolarów w ramach funduszy aniołów od Family Office of Kantamaneni i IIM Calcutta Innovation Park oraz innych aniołów biznesu z Indii i Stanów Zjednoczonych.

Table of Contents