Niech to zapadnie w pamięć, mówi mistrz komedii Elon Musk!

Følgende artikel hjælper dig med: Niech to zapadnie w pamięć, mówi mistrz komedii Elon Musk!

Niech to zapadnie w pamięć-mówi-mistrz-komedii Elon-Musk!

Oto jak Elon Musk zaprzecza planom redukcji 75% pracowników Twittera

Elon Musk, który podobno jest na dobrej drodze do sfinalizowania w tym tygodniu zakupu Twittera, nie zamierza redukować zatrudnienia w firmie zajmującej się mediami społecznościowymi o 75%. Nie oznacza to jednak, że Facebook nie będzie odczuwał znaczących problemów po tym, jak Musk zapłaci 44 miliardy dolarów w ramach szeroko nagłośnionej transakcji.

Musk osobiście odmówił pracownikom Twittera raportu o planowanych zwolnieniach na poziomie 75%. Musk przybył do siedziby Twittera w San Francisco ze zlewem, a nawet zamieścił na Twitterze wideo ze swojego przybycia.

„Spotykam dziś wielu interesujących ludzi na Twitterze!” – napisał Musk na Twitterze. Dlaczego jest zlew? Musk miał na myśli „niech to zapadnie w pamięć” – frazes na platformie mediów społecznościowych używany, gdy ktoś wierzy, że napisał na Twitterze coś głębokiego lub niepokojącego. Poszlibyśmy w stylu „przepłacenie za Twittera kosztowało mnie wszystko i zlew kuchenny”, ale nie jesteśmy komikami jak pan Musk.

Musk prawie na pewno zwolni część pracowników Twittera, ale oczekuje się, że wielu z nich odejdzie samotnie. Musk, który miał dwójkę dzieci z jednym ze swoich pracowników i rzekomo pokazywał swojego penisa we wzwodzie innemu, jest znanym apodyktycznym szefem, który prawdopodobnie zażąda, aby wszyscy pracownicy stawili się osobiście w pracy, mimo że wiele firm przechodzi na bardziej przychylne zasady dotyczące przebywania w domu i hybrydowe harmonogramy pracy od początku pandemii Covid-19 w 2020 r. „Praca zdalna nie jest już akceptowana” – stwierdził Musk w notatce skierowanej do pracowników Tesli, która wyciekła do prasy w marcu tego roku. Zdaniem miliardera-oligarchy każdy, kto chce pracować w domu, powinien „udawać, że pracuje gdzie indziej”. Według SMS-ów opublikowanych w pozwie po tym, jak Twitter pozwał Muska, gdy ten próbował wycofać się z umowy, jeden z przyjaciół Muska, inwestor technologiczny Jason Calacanis, na początku tego roku zauważył, że można skłonić ludzi do odejścia, jeśli nakaże się im pracę. osobiście w biurze. Oczywistym problemem związanym z tym stylem zarządzania jest to, że osoby, które najprawdopodobniej odejdą, to osoby najbardziej utalentowane i zdolne do szybkiego znalezienia pracy gdzie indziej. Wiadomości tekstowe pokazują również, że Musk oferuje Calacanisowi pracę, jeśli transakcja na Twitterze zostanie sfinalizowana.

🔥 Anbefalede:  Twitter Spam Bots er #1 på Elon Musks radar

Oczekuje się, że Musk wkrótce sfinalizuje transakcję na Twitterze. Ale nie ma słowa na temat tego, kiedy nastąpią zwolnienia, nie mówiąc już o tym, kiedy ten facet będzie mógł wrócić na platformę w imię wolności słowa. Widziałeś to już wcześniej. To nie to. Przeciwieństwo. Nie ten facet, ale ten drugi. Wszyscy wrócą, przykro mi.