Narzędzie „Zaplanuj ten post” nie jest przeznaczone dla wszystkich na Instagramie!

Følgende artikel hjælper dig med: Narzędzie „Zaplanuj ten post” nie jest przeznaczone dla wszystkich na Instagramie!

Narzędzie „Zaplanuj ten post” nie jest przeznaczone dla wszystkich na Instagramie!

Narzędzie Zaplanuj ten post to najpotężniejsze narzędzie, którego twórcy treści mogą używać, aby zachować kreatywność

Instagram po raz kolejny ogłosił wprowadzenie nowej funkcji, której można używać w narzędziach do planowania postów na wszystkich kontach twórców. Wbudowana aplikacja, znana jako narzędzie Zaplanuj tę publikację, umożliwi profesjonalistom i twórcom planowanie postów, zdjęć, rolek i karuzel z maksymalnie 75-dniowym wyprzedzeniem. Firma rozpoczęła już w zeszłym miesiącu testowanie swoich narzędzi z wybraną grupą użytkowników. Narzędzie Zaplanuj ten post będzie bardzo pomocne dla twórców treści i użytkowników mediów społecznościowych.

Aby skorzystać z tego narzędzia, użytkownicy muszą kliknąć „ustawienia zaawansowane” po utworzeniu postu. Będą mogli zobaczyć opcję „Zaplanuj ten post”, a jeśli użytkownicy ją przełączą, pozwolą im wybrać datę i godzinę, kiedy post ma zostać opublikowany. Funkcje te są dość podobne do Studia twórców na Instagramie, uruchomionego w 2020 roku, ale nieobecnego w oficjalnej aplikacji mobilnej. Oprócz tego firma oświadczyła, że ​​uruchamia także funkcję „osiągnięć” w aplikacji Reels, która będzie stanowić wyraz uznania dla wysiłków twórców i tych, którzy chcą twórczo nawiązać kontakt z odbiorcami.

Użytkownicy mogą uzyskać narzędzie osiągnięć umożliwiające częste i regularne publikowanie postów, umożliwi to również inwestorom publikowanie więcej niż jednego bębna tygodniowo. Po odblokowaniu twórcy zostaną powiadomieni i będą mogli kliknąć tryb „wyświetlania” w powiadomieniu, aby śledzić osiągnięcia, które odblokowali do tej pory. Funkcja pokaże im także osiągnięcia, które nie zostały jeszcze zdobyte lub odblokowane, a także poinformuje, jak to zrobić. Krótko mówiąc, wygląda na to, że Meta stara się pokryć wszystkie swoje straty wprowadzając nowe funkcje.

Table of Contents

🔥 Anbefalede:  Co to jest cyfrowa nieruchomość i jakie są świetne przykłady, w które warto zainwestować?