Multibeast NFT to coś więcej niż kolekcja dzieł sztuki: odzwierciedla Ciebie

Følgende artikel hjælper dig med: Multibeast NFT to coś więcej niż kolekcja dzieł sztuki: odzwierciedla Ciebie

NFT

Bracia Haas o niekwestionowanej miłości do Multibeast NFT, to coś więcej niż kolekcja dzieł sztuki

W szerokim świecie NFT artyści i twórcy mają wiele sposobów na wyrażenie siebie poprzez swoje projekty. NFT to tokenizowane wersje aktywów, którymi można handlować na blockchainie, za którym kryje się technologia księgi cyfrowej kryptowaluty jak Bitcoin i Ethereum. NFT Kolekcjonery są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach. Kolekcjonerzy NFT naprawdę podziwiają ciężko pracujących artystów, którzy tworzą zadziwiające żetony. Ale w tej historii jest coś więcej. Kolekcjonerzy NFT doceniają także artystów, którzy są świadomi rzadkości swoich dzieł i posiadają przewidywalną kadencję bicia.

CryptoPunks i BAYC to takie prestiżowe kolekcje. CryptoPunks to 10 000 unikalnych, kolekcjonerskich postaci z dowodem własności przechowywanym na blockchainie Ethereum. Inspiracją jest nowoczesny ruch CryptoArt. BAYC oznacza Bored Ape Yacht Club, to zbiór 10000 unikalnych Bored Ape NFT unikalne cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie żyjące w Ethereum blockchain, które są zwykle rozsyłane bezpłatnie do portfeli posiadających BAYC NFT. NFT stwarzają możliwości dla nowych modeli biznesowych, które wcześniej nie istniały. Artyści mogą dołączyć do umowy NFT warunki gwarantujące, że otrzymają część dochodu za każdym razem, gdy zostanie odsprzedany, co oznacza, że ​​odniosą korzyść, jeśli ich praca wzrośnie.

Bracia Haas: kolekcja MultiBeast

Zbieranie NFT odzwierciedla sposób, w jaki kolekcja dzieł sztuki działa w prawdziwym świecie, gdzie kolekcjonerzy i DAO gromadzą razem miliony dolarów w kryptografii, aby sfinansować zakup pojedynczych dzieł od twórców. Projekt Art Blocks gwarantował wyjątkowość NFT wybitych na ich platformie jako niezbędnych elementów doświadczenia. Art Blocks przewodzi nowej generacji artystów. Nasza platforma, hostując projekty najbardziej innowacyjnych artystów cyfrowych, łączy w sobie kreatywne kodowanie blockchain technologii w celu ustanowienia nowego paradygmatu tworzenia i własności dzieł sztuki.

🔥 Anbefalede:  Effektive tips til dig til at udvikle økonomiske mål for din virksomhed

Bracia Haas mają nadzieję odpowiedzieć swoim nadchodzącym debiutem w NFT przestrzeń: kolekcja MultiBeast. Seria Bestie to zbiór prac reprezentujących wolność, wyrażanie siebie, indywidualność i tożsamość. Tworzą też nieziemskie, antropomorficzne rzeźby, które pomimo tego, że są diabelnie dziwaczne, wydają się błogo niezwiązane z trudniejszymi, ziemskimi problemami, których doświadczamy wszyscy, śmiertelnicy.

To może wydawać się kolejną dobrze wykonaną kolekcją dzieł sztuki, ale w tym projekcie jest o wiele więcej, niż na pierwszy rzut oka się wydaje. Bracia Haas należą do artystów biorących udział w Unquestioning Love – głośnej aukcji obejmującej naprawdę niesamowity wybór dzieł sztuki współczesnej, która odbędzie się w przyszłym tygodniu w Christie’s na rzecz pomnika AIDS w Nowym Jorku. I kopiują utwory z MultiBestia kolekcja Unikalne cyfrowe portrety. Każdy portret Unique Digital w kolekcji składającej się z 8888 elementów będzie przedstawiał jedną ze 130 bilionów potencjalnych kombinacji cech, które zostaną określone przez samych użytkowników.

Zgodnie z tym projektem posiadacze ostatecznie zadecydują o rzadkości i składzie kolekcji NFT. Osoby zarejestrowane jako uprawnione do udziału w mennicy muszą najpierw odpowiedzieć na test osobowości składający się z 30–40 pytań przygotowany przez braci Haas. Ten test ma być wizualnym i społecznym doświadczeniem artystycznym, a niekonwencjonalne taktyki pozwolą uchwycić Twoją osobowość w ciągu kilku minut.

Table of Contents