Interality uruchamia wirtualny świat „Memverse” dla Memechat

Følgende artikel hjælper dig med: Interality uruchamia wirtualny świat „Memverse” dla Memechat

  • InterakcjaInterality tworzy narzędzia i protokoły, które obsługują doświadczenia zorientowane na użytkownika i gospodarkę światową.
  • Interality to wiodący silnik wirtualnego świata, w którym twórcy, społeczności i marki mogą uruchamiać własne wirtualne światy.
  • Memechat to wiodąca aplikacja memowa, ma milion aktywnych użytkowników miesięcznie i ponad 20 milionów memów.

Nowe Delhi, 12 lipca 2022 r.: Interality, wiodący start-up zajmujący się silnikami świata wirtualnego, nawiązał współpracę z MemeChat przy uruchomieniu Memeverse. Memverse to świat wirtualnej rzeczywistości, do którego odwiedzający mogą wchodzić, eksplorować, robić zakupy, grać i zdobywać NFT. Ma doświadczenia w zakresie rzeczywistości wirtualnej i rzeczywistości rozszerzonej.

Platforma jest przeznaczona dla wielu użytkowników i można wejść do Memeverse za pomocą łącza internetowego za pośrednictwem komputera stacjonarnego, smartfona lub zestawu VR wraz ze znajomymi. Po wejściu możesz wybrać swojego ulubionego awatara mema i cieszyć się zakupami zasobów cyfrowych i NFT, ożywiać postacie memów w rzeczywistości rozszerzonej oraz nagrywać i udostępniać.

Bardzo podekscytowany współpracą, Farheen Ahmad, założycielka i dyrektor generalna Interality, mówi: MemeChat to największa i najpopularniejsza aplikacja do memów w kraju, która faktycznie prowadzi najpopularniejsze indyjskie konta z memami na Instagramie i ma miliony obserwujących. To super, że możemy zbudować wirtualny świat dla ich społeczności.

„Ponadto memy stanowią dużą część kultury internetowej, a przeniesienie tej kultury do Metaverse było ekscytującym wyzwaniem. Memverse to zupełnie nowy sposób na doświadczanie i dzielenie się memami – możesz odkrywać wirtualny świat, posiadać wirusowe memy na blockchainie jako NFT i wchodzić w interakcję z postaciami memów w rzeczywistości rozszerzonej, a nawet zdobywać odznaki. Nadeszła kolejna generacja memów! I jest zasilany przez Interality”ona dodaje.

Na platformie Odwiedzający mogą odkrywać ekscytujący wirtualny świat pełen odniesień do memów i postaci, mogą spędzać czas ze znajomymi w środku, robić zakupy zasobów cyfrowych i memów w świecie, kupować memy NFT w The Meme Club wewnątrz Memeverse , będą mogli otrzymać darmowy Laddoo NFT należący do Interality, jeśli znajdą ukrytego mema autorstwa Interality w Memeverse, nakręcą filmy typu selfie z tańczącymi postaciami memów oraz będą mogli nagrywać i udostępniać swoje doświadczenia w rzeczywistości rozszerzonej.

🔥 Anbefalede:  Idealny prezent dla nastolatka

Jeśli chodzi o stowarzyszenie Kyle Fernandes, współzałożyciel i dyrektor generalny MemeChat, mówi: „Najbardziej ekscytującym doświadczeniem dla internauty może być życie w świecie, w którym może kupować memy, i to całkiem dosłownie. Miejsce, w którym memy ożywają w rzeczywistości wirtualnej i rzeczywistości rozszerzonej. Jesteśmy zachwyceni współpracą z Interality przy tworzeniu dla nas Memeverse. To będzie całkowita zmiana zasad gry i nowe doświadczenie dla naszej społeczności. Tak naprawdę nikt nie powinien przegapić tej ekscytującej życiowej szansy, którą oferujemy.”

W przeszłości Interality z sukcesem uruchomiło świat wirtualnej rzeczywistości o nazwie Tubbiverse. Jest to gra o tematyce Apokalipsy, Token Gated, stworzona i uruchomiona przez społeczność Solana NFT Tubbies. Startup uruchomił także GM BLR Cafe w Metaverse Bangalore. Jest to świat wirtualnej rzeczywistości stworzony przez popularną społeczność Web3, GM BLR.

O Interalności:

Interality to silnik świata wirtualnego. Twórcy, społeczności i marki mogą uruchamiać własne wirtualne światy, w których mogą tworzyć treści, produkty i doświadczenia z całego świata oraz na nich zarabiać. Interality buduje narzędzia i protokoły, które obsługują doświadczenia zorientowane na użytkownika i gospodarkę światową. nterality to silnik z narzędziami do tworzenia i protokołami dostarczania wrażeń, takich jak światy obsługujące XR (3D, VR, AR, MR), kompatybilność międzyplatformową, oparte na sieci Web itp.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić: https://interality.io/

Table of Contents