Hoonartek i Aerospike ogłaszają DigiTwin

Følgende artikel hjælper dig med: Hoonartek i Aerospike ogłaszają DigiTwin

CyfrowyTwin

Ultraszybkie zarządzanie danymi klientów w czasie rzeczywistym i z niskimi opóźnieniami – platforma Customer 360

Pune, Indie – 06.07.2022 – Hoonartek I Aerospike, Inc. ogłosił dziś uruchomienie CyfrowyTwin . Zbudowany na Platforma danych w czasie rzeczywistym Aerospike, gotowe rozwiązanie DigiTwin do zarządzania danymi klienta w czasie rzeczywistym – Customer 360 odblokowuje krytyczne dane w aplikacjach, które nie zostały zbudowane do przetwarzania w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie automatycznie synchronizuje się z tradycyjnymi aplikacjami i interfejsami API, aby natychmiastowo udostępniać dane i zapewniać spersonalizowane usługi w czasie rzeczywistym na masową skalę. Wysoce konfigurowalne rozwiązanie umożliwia klientom wprowadzanie nowych usług i wyprzedzanie konkurencji.

Rozwiązanie DigiTwin Customer Data Management – ​​Customer 360 zwiększa zaangażowanie klientów w czasie rzeczywistym, na masową skalę (udowodniono, że do 50 000 transakcji biznesowych na sekundę) z przewidywalnym wzrostem wydajności od 200% do 400% przy tym samym obciążeniu pracą. W przypadku dużej firmy telekomunikacyjnej Tier-1 rozwiązanie zapewnia sprawdzoną wysoką wydajność przy przetwarzaniu 350 milionów abonentów przy zaledwie 7 milisekundach opóźnienia z synchronizacją danych w czasie rzeczywistym z wielu systemów OSS i BSS. Co więcej, zapewnia oszczędności w zakresie rozładunku starszych rozwiązań wynoszące zazwyczaj ponad 15 000 USD dziennie, jednocześnie umożliwiając redukcję liczby serwerów od 3 do 10 razy, co zwiększa ślad węglowy firmy. W rezultacie użytkownicy końcowi będą mieli bezprecedensowy dostęp do nowych usług, które są dostosowane, błyskawiczne i bardzo przydatne.

„Od ponad 5 lat Hoonartek opracowuje i wspiera rozwiązania Customer360 działające w czasie rzeczywistym dla największych i najbardziej zróżnicowanych firm na świecie” – powiedział Amit Raj, założyciel i menedżer biznesowy Hoonartek. „To dobra pozycja, w której możemy wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę terenową do uruchomienia wstępnie zbudowanej, konfigurowalnej platformy do szybkiego wdrożenia w dowolnym przedsiębiorstwie w chmurze / lokalnie w celu poprawy jakości obsługi klienta”.

🔥 Anbefalede:  Metaverse Fundraising-rapport for november: Trends in Infrastructure, Gaming, NFT

„Hiperpersonalizacja i działania oparte na aktualizacjach w czasie rzeczywistym to dwie kluczowe funkcje, których firmy telekomunikacyjne i inne branże muszą wyróżniać się w kontaktach z klientami i zwiększaniu przychodów” – powiedział Shahed Mazumder, dyrektor globalny ds. rozwiązań telekomunikacyjnych w firmie Aerospike. „Platformy umożliwiające takie możliwości powinny być przyszłościowe pod względem skali i zdolne do przeprowadzania działań akceptacji, udoskonalania i odrzucania w czasie rzeczywistym. To jest dokładnie to, co robi DigiTwin, dzięki platformie danych w czasie rzeczywistym Aerospike i udokumentowanym doświadczeniu Hoonartek w zakresie integracji/wdrożeń.”

DigiTwin jest idealnym rozwiązaniem dla klientów bankowości korporacyjnej i telekomunikacji z wieloma punktami kontaktu z klientami, umożliwiającymi korzystanie z różnych ofert. DigiTwin umożliwia istniejącym aplikacjom korporacyjnym obsługę interakcji z klientami w czasie rzeczywistym z żądaną objętością i szybkością, bez konieczności wymiany tych aplikacji.

Ogólna dostępność: 1 sierpnia 2022 r.

Dodatkowe zasoby

O Aerospike’u

Platforma danych w czasie rzeczywistym Aerospike umożliwia organizacjom natychmiastowe działanie w przypadku miliardów transakcji, jednocześnie zmniejszając obciążenie serwera nawet o 80 procent. Platforma wielochmurowa Aerospike obsługuje aplikacje czasu rzeczywistego z przewidywalną wydajnością poniżej milisekundy w skali do petabajtów, czasem sprawności wynoszącym pięć dziewiątek i globalnie rozproszonymi, silnie spójnymi danymi. Aplikacje zbudowane na platformie danych czasu rzeczywistego Aerospike zwalczają oszustwa, dostarczają rekomendacji, które radykalnie zwiększają rozmiar koszyka, umożliwiają globalne płatności cyfrowe i zapewniają hiperspersonalizowane doświadczenia użytkowników dziesiątkom milionów klientów. Klienci tacy jak Airtel, Experian, Nielsen, PayPal, Snap, Wayfair i Yahoo polegają na Aerospike jako bazie danych na przyszłość. Firma z siedzibą w Mountain View w Kalifornii ma także biura w Londynie, Bangalore i Tel Awiwie.

O Hoonartku

Hoonartek to globalny integrator systemów z doświadczeniem w dostarczaniu wysokowydajnych produktów, platform i rozwiązań w zakresie danych. Rozwiązania te obejmują pożyczki, analitykę, wizualizację, strukturę danych, modernizację i niestandardowe rozwiązania umożliwiające integrację z danymi przesyłanymi strumieniowo w czasie rzeczywistym na dużą skalę. Kompleksowe portfolio usług Hoonartek obejmuje kompleksowe usługi wdrożeniowe i zarządzane. Kluczem do sukcesu było dostosowanie się do strategicznych celów biznesowych klientów. Hoonartek dostarcza rozwiązania dla swoich globalnych klientów telekomunikacyjnych, finansowych i cyfrowych ze swoich centrów w Indiach, Malezji, Europie, USA i Republice Południowej Afryki. Hoonartek jest odbiorcą znakomitych recenzji klientów i partnerów za swoje innowacyjne, elastyczne i dedykowane podejście do świadczenia usług. W firmie panuje kultura dostaw zorientowana na wyniki, która obejmuje zmiany, wzmacnianie pozycji i zaufanie potrzebne do nawiązywania długoterminowych i cennych relacji z pracownikami, klientami i partnerami.