Gdzie je kupić i jak je konserwować

Følgende artikel hjælper dig med: Gdzie je kupić i jak je konserwować

łódź ociera się o szynyChroń swoją łódź przed falami i czynnikami atmosferycznymi za pomocą poręczy ochronnych do łodzi.

Jeśli szukasz profesjonalnego rozwiązania, które ochroni Twoją łódź przed uderzeniami, a także złymi konsekwencjami, jakie może wywołać narażenie na fale i czynniki atmosferyczne, poręcze ochronne do łodzi są właściwym wyborem dla Ciebie.

Dzięki tego rodzaju akcesoriom będziesz mieć dobrą ochronę swojej łodzi, szczególnie w sytuacjach, gdy musisz stawić czoła silnym prądom lub silnemu wiatrowi. Poręcze do łodzi w rzeczywistości oferują wiele ważnych zalet: ze względu na różne wymiary i rozmiary oraz skład materiału, tego rodzaju narzędzie zapobiega uszkodzeniu łodzi.

Relingi do łodzi wykonane z PCV

Świetnym rozwiązaniem dla Twojej luksusowej łodzi motorowej są listwy ochronne do łodzi wykonane z PCV: Dzięki nim Twoja łódź będzie utrzymana w idealnym stanie. Ten rodzaj elastycznego i wysokiej jakości winylu jest w stanie zadbać o Twoją łódź. Oferujemy również te poręcze w wersji półsztywnej i sztywnej. Tessilmare produkuje listwy ochronne do łodzi dowolnego kształtu i wielkości od 1947 roku. Listwy ochronne do łodzi z PCV są opatentowane i nazywane Bino, Bumper i Radial: Stanowią naprawdę ekonomiczną alternatywę dla wersji listew ochronnych ze stali nierdzewnej, które Tessilmare oferuje w tym samym katalogu produktów.

Relingi do łodzi wykonane ze stali nierdzewnej

Szukasz wysokiej jakości rozwiązania, które jest w stanie chronić Twój statek morski, a jednocześnie poprawić ogólną estetykę Twojego jachtu?

Sphaera i Binox to wysokiej klasy poręcze do łodzi dostosowane do potrzeb klientów Tessilmare. Produkty te wykonane są z najlepszej możliwej jakości: eleganckiej i wytrzymałej stali nierdzewnej 316 L.

Gdzie kupić szyny ścierne do łodzi

Jeśli chodzi o zakup nowych listew do łodzi, najlepszym wyborem będzie zakup od producenta, a firma Tessilmare stworzyła dużą sieć profesjonalnych dystrybutorów rozsianą po całym świecie, aby zagwarantować zakup listew do łodzi od producenta. gdziekolwiek jesteś. W USA można znaleźć MATE USA, wyspecjalizowany oddział Tessilmare, który umożliwia wysyłkę ich produktów po Ameryce Północnej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ale to nie wszystko: produkty Tessilmare dostępne są także w Azji i Australii.

🔥 Anbefalede:  Jak kobiety mogą odnieść sukces w tej rewolucji cyfrowej

Relingi do łodzi wytrzymują dłużej przy odpowiedniej konserwacji

Relingi antypoślizgowe to świetny i ważny element chroniący łódź przed uszkodzeniami, które mogą wynikać z kontaktu z innymi łodziami, pomostami lub dokami. Z tego powodu bardzo ważne jest wykonanie pewnych czynności montażowych na szynach ślizgowych, ponieważ nie stawiają one trwałego oporu. Listwy antypoślizgowe można wymienić samodzielnie lub kontaktując się ze specjalistami firmy serwisowej zajmującej się montażem. Z tego powodu Tessilmare projektuje szynę ślizgową, którą można łatwo wymienić i zamontować, dzięki czemu każdy użytkownik może bez problemu wykonywać na niej czynności konserwacyjne.

Table of Contents