Floki Inu może zostać zbanowany za agresywne strategie marketingowe!

Følgende artikel hjælper dig med: Floki Inu może zostać zbanowany za agresywne strategie marketingowe!

Floki InuFloki Inu ponownie próbuje swoich sił w reklamie w Londynie, czy doprowadzi to do zakazu monety?

Cena Floki Inu wzrosła w związku z odbiciem monet memowych w ciągu ostatnich dwóch dni. FLOKI jest notowany po cenie 0,00002365 USD, czyli nieco powyżej najniższego poziomu z tego tygodnia wynoszącego 0,000020 USD. Cena ta jest o około 93% niższa od najwyższego poziomu w 2021 r. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Floki Inu rozszerzyła swój ekosystem, starając się zapewnić większą użyteczność sieci. Na przykład ogłosił, że uruchomi Valhalla, grę metaverse NFT, w której można zarobić. Uruchomi także Floki Places, gdzie ludzie będą mogli wybijać i wymieniać swoje NFT.

Co więcej, Floki Inu ponownie próbuje swoich sił w reklamie w stolicy Wielkiej Brytanii, po tym jak ostatnia kampania zakończyła się zakazem wydanym przez krajowe organy regulacyjne. Popularna moneta memowa i rywal Dogecoina, Floki Inu, rozpoczęły kampanię marketingową w Londynie z reklamami na autobusach i dworcach kolejowych w całej stolicy Wielkiej Brytanii. Brytyjscy politycy twierdzą, że kryptowaluta „nie jest inwestycją”. Jednak Sabre, pseudonim dyrektora ds. marketingu Floki Inu, podkreślił w ogłoszeniu, że zespół nie ma zamiaru ustąpić pomimo sprzeciwu organów regulacyjnych.

„W pewnym sensie ta druga kampania w Londynie jest jeszcze większym zwycięstwem dla Floki i całej branży kryptograficznej niż pierwsza, ponieważ nasz zespół walczył o prawo do publicznego reklamowania naszego przełomowego projektu.” Niektórzy chcieli, żebyśmy zostali tutaj zbanowani całkowicie, a program antykryptograficzny nadal staje się gęsty i szybki dzięki kampaniom oszczerstw i dezinformacji. Zespół Floki zawsze stanie na wysokości zadania, bez względu na wszystko” – dodali.

Poprzednia kampania reklamowa rozpoczęta w październiku 2021 r. trwała około dwóch miesięcy i została skontrolowana przez brytyjski Urząd ds. Standardów Reklamowych (ASA). Organ regulacyjny branży reklamowej poinformował, że w listopadzie 2021 r., kiedy kampania była jeszcze trwała, otrzymał skargi dotyczące reklam niezgodnych z przepisami i rozpoczął dochodzenie. Na początku tego roku, w styczniu, ASA kontynuowała reklamę w Wielkiej Brytanii. Organ regulacyjny wstrzymał dwie reklamy z Crypto.com, które promowały łatwość zakupu Bitcoina i uzyskiwania zysków, ponieważ nie określały ryzyka inwestycji. W połowie grudnia 2021 r. sześć firm zajmujących się kryptowalutami zostało ukaranych zakazem reklam przez ASA za „wykorzystywanie braku doświadczenia konsumentów”, a także za brak wykazania ryzyka inwestowania w kryptowaluty.

🔥 Anbefalede:  Najpopularniejsze, niezagrażające strategie przywództwa dla kobiet w 2023 r

Nowa kampania dotycząca monety memowej następuje po podobnym zamieszaniu marketingowym pod koniec 2021 r., który wywołał poruszenie wśród członka Zgromadzenia Londyńskiego Sian Berry, który chciał zakazać wszelkich reklam kryptowalut w miejskich sieciach kolejowych i autobusowych. W ostatniej kampanii FLOKIego pojawiły się plakaty z napisem „Stracony Doge? Zdobądź Flokiego. W listopadzie Berry opublikował tweet porównujący kryptowaluty do hazardu, dodając, że usługi publiczne nie powinny reklamować „ryzykownych” programów.

Zespół Floki Inu ogłosił nowe reklamy na Twitterze 23 kwietnia, a następnie opublikował korporacyjny blog na Medium. „Pierwsza londyńska kampania 22 rozpocznie się 25 kwietnia! Ta kampania obejmie Londyn 100 kampaniami autobusowymi i obejmie londyńskie metro” – poinformowano w tweecie. Prowadzi to do trendu spadkowego ceny Floki w ciągu ostatnich kilku tygodni.