Deloitte kontynuuje rozwój MES wspólnie z IBM

Følgende artikel hjælper dig med: Deloitte kontynuuje rozwój MES wspólnie z IBM

Deloitte'a

Aby pomóc stanowym instytucjom zajmującym się opieką zdrowotną w dostosowaniu się do nowych przepisów, partner handlowy IBM Deloitte nawiązał współpracę z IBM w celu opracowania platformy HealthInteractive Platform Medicaid Enterprise Solution (MES) działającej w oparciu o technologię IBM® Cloud™. Dzięki MES stanowe programy Medicaid mogą zapewniać aktualność IT przy mniejszym wysiłku i kosztach, przy jednoczesnym dostosowaniu się do wytycznych federalnych.

Wyzwanie

Przez dziesięciolecia stanowe programy opieki zdrowotnej opierały się na dużych, starszych systemach informacji zarządczej Medicaid (MMIS), aby wspierać podstawowe funkcje. Aby zaradzić rosnącym kosztom i złożoności związanej z utrzymaniem i aktualizacją tych platform, Centra Usług Medicare i Medicaid (CMS) opracowały wytyczne mające na celu przejście programów w kierunku nowego podejścia do IT – skupionego na modułowych, interoperacyjnych rozwiązaniach.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu jako konsultant dla państwowych agencji opieki zdrowotnej i szerokiemu doświadczeniu jako integrator systemów, Deloitte posiadał wyjątkowe kwalifikacje, aby pomagać organizacjom sprostać wyzwaniom modernizacji. Oferując wgląd, wiedzę branżową i szeroki zakres umiejętności integracyjnych wymaganych do dostarczenia wysoce skutecznego nowego rozwiązania dla przedsiębiorstw Medicaid, firma poszukiwała sprawdzonego lidera technologicznego, który pomógłby w rozwoju platformy.

Inicjatywa

IBM zaoferował spójny pakiet produktów, których szukał Deloitte, w tym zaawansowaną technologię chmury. „Posiadanie rozwiązania, które można było skalować na dużą skalę, było bardzo ważne” – mówi Van Spaulding, starszy architekt rozwiązań w Deloitte. „Ponadto chcieliśmy hybrydowego modelu hostingu, w którym moglibyśmy oferować naszym klientom oprogramowanie jako usługę, zachowując jednocześnie architekturę z jednym dzierżawcą, która nie mieszałaby danych klientów. Jesteśmy w stanie tego dokonać, korzystając z usługi IBM Cloud jako naszego fundamentu”.

Deloitte nawiązał współpracę z IBM w celu opracowania platformy MES HealthInteractive Platform, oferty zaprojektowanej w celu połączenia modułów IT Medicaid w elastyczną architekturę opartą na chmurze. Działając na podstawowej magistrali usług składającej się z IBM MQ, IBM Integration Bus oraz oprogramowania IBM WebSphere Service Registry and Repository, rozwiązanie wykorzystuje oprogramowanie IBM WebSphere Application Server jako aplikację portalową frontonu oraz oprogramowanie IBM Operational Decision Manager i IBM Business Process Manager do automatyzacji procesów.

🔥 Anbefalede:  IBM bringer en optimistisk fremtid for kvantecomputere

Wynik

Współpraca pomiędzy Deloitte i IBM zaowocowała innowacyjnym rozwiązaniem pomagającym państwowym instytucjom opieki zdrowotnej dostosować się do wytycznych CMS i przyjąć bardziej modułowe podejście do IT w przedsiębiorstwie. Dzięki wdrożonej architekturze MES programy mogą aktualizować technologię przy znacznie mniejszym wysiłku i kosztach, wymieniając w razie potrzeby poszczególne moduły, zamiast modernizować cały system przedsiębiorstwa.

Table of Contents