Cashaa ogłasza zabezpieczenie europejskiej licencji kryptograficznej na Litwie

Følgende artikel hjælper dig med: Cashaa ogłasza zabezpieczenie europejskiej licencji kryptograficznej na Litwie

CashaCashaa, neobank przyjazny kryptowalutom, ogłosił uzyskanie europejskiej licencji kryptograficznej na Litwie. Oprócz tego osiągnięcia spółka Crypto Innovations UAB nabyła obecnie markę Cashaa, aby przyspieszyć rozwój ekosystemu CAS. Dzięki temu rozwojowi Cashaa zostaje uregulowana i może w dalszym ciągu zapewniać użytkownikom bezpieczniejszy ekosystem. Teraz Cashaa może oferować usługi kryptograficzne bez żadnych przerw, zapewniając swoim klientom bardziej chronioną i zaufaną usługę.

Będąc teraz podmiotem regulowanym, Cashaa będzie musiała przestrzegać określonych protokołów, aby zachować zgodność i zgłaszać to urzędnikom rządowym. Cashaa będzie teraz musiała posiadać wystarczający kapitał na pokrycie wypłat na rzecz swoich klientów. Ponadto wymagane będzie również, aby instytucje i banki podlegające regulacjom segregowały środki klientów. Kolejną korzyścią wynikającą z podlegania regulacjom jest to, że Cashaa jako podmiot byłaby zobowiązana do zapewnienia swoich środków w celu zapewnienia bezpieczeństwa, chroniąc w ten sposób przed wszelkimi włamaniami lub innymi podobnymi zagrożeniami.

Użytkownicy mogą być pewni, że teraz ich pieniądze w Cashaa są bezpieczniejsze niż kiedykolwiek. Dodatkowo Cashaa będzie miała również solidną sekcję dotyczącą przeciwdziałania praniu pieniędzy, sekcję dotyczącą należytej staranności wobec klienta i jeszcze solidniejsze zasady związane z KYC.

„Na całym świecie pojawiło się wiele spekulacji na temat najnowszych produktów technologicznych, w tym kryptowalut i blockchain. Cashaa uzyskał teraz licencję, która oczyszcza atmosferę dla wszystkich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom bezpieczne i zaawansowane doświadczenia bankowe i nadal będziemy zmierzać w tym samym kierunku. W miarę postępów użytkownicy zyskają większą wiarę w ekosystem i ostatecznie będą cieszyć się przejściem na infrastrukturę, która oferuje znacznie bardziej wydajne działanie niż tradycyjna” – powiedział Kumar Gaurav – założyciel i dyrektor generalny Cashaa.

Marka pracuje nad najnowocześniejszymi technologiami, aby zapewnić najlepszą obsługę bankową, która jest bardziej wydajna, dokładna i oszczędza czas. Neo bank planuje w nadchodzących kwartałach uruchomienie szeregu nowych usług, z których skorzystają użytkownicy. Będzie także wkraczać na nowe obszary geograficzne i penetrować nowe rynki.

🔥 Anbefalede:  Elon Musk ogłasza na Twitterze wielokolorowy system weryfikacji

O Cashai

Cashaa ma na celu zrewolucjonizowanie przestrzeni fintech poprzez bankowość globalnej gospodarki kryptograficznej. Cashaa to największa społeczność branży kryptowalut, z ponad 400 markami kryptowalut, w tym liderami branży, takimi jak Binance, Kucoin, Elrond, Polygon, Bitbns, CoinDCX, Unocoin, CoinSwitch i wiele innych, korzysta z usług Cashaa. Oprócz Unicas w Indiach, Cashaawill udostępnia swoje usługi użytkownikom indywidualnym na całym świecie

Table of Contents