10 największych źródeł finansowania start-upów zajmujących się etykietowaniem danych w 2023 r

Følgende artikel hjælper dig med: 10 największych źródeł finansowania start-upów zajmujących się etykietowaniem danych w 2022 r

Etykietowanie danychEtykietowanie danych Startupy oferują wsparcie dla szerokiej gamy wizji i danych dla firm.

W ciągu 10 lat technologie takie jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe i robotyka zdobywają lidera, który chce współpracować z najnowszymi danymi, etykietując innowacje technologiczne startupów i uwagę na światowy przemysł. Etykietowanie danych Startupy to najgorętsza marka na rynku, od świadczenia usług zdrowotnych po prawie wszystkie sektory rozwiązań Healthigent AI i ML. Podobnie jak w przypadku innych czołowych start-upów AI, rok 2022 wymaga finansowania przepływu środków pieniężnych, aby zarabiać pieniądze do momentu uzyskania zysku. Większość światowych branż przyjęła już domeny IT i technologiczne z różnymi rozwiązaniami TechDrives, których liczba szybko rośnie, co jest branżą szybkich technologii.

Fraktal

Fractal z siedzibą w Bombaju i San Francisco zebrał 360 milionów dolarów od inwestora private equity TPG. Inwestycja zostanie zrealizowana za pośrednictwem TPG Capital Asia, platformy private equity TPG działającej w Azji. Fractal dostarcza rozwiązania i narzędzia analityczne w zakresie sztucznej inteligencji (AI) (analityka marketingowa, prognozowanie, ustalanie cen i usługi optymalizacji reklam, analizy konsumenckie itp.) kilku firmom z listy Fortune 500 na całym świecie, zwykle o wartości 10 miliardów dolarów. Jest to jeden z najczęściej oznaczających dane startupów w 2022 roku.

Pudełko Darwina

Darwinbox niedawno dogonił jednorożce w przestrzeni analitycznej SaaS. Firma specjalizuje się w produkcji oprogramowania do zarządzania zasobami ludzkimi dla dużych korporacji i jako pierwszy prawdziwy lokalny gracz dołączył do prestiżowego Klubu Jednorożca, którego wartość do 2022 roku przekracza 1 miliard dolarów.

Mianowicie.ai

Viz.ai, wiodąca platforma do wykrywania chorób i koordynacji opieki oparta na sztucznej inteligencji, zebrała 100 milionów dolarów, o wartości 1,2 miliarda dolarów. Firmy Tiger Global i Insight Partners poprowadziły rundę Series D, w ramach której ponad 1000 szpitali korzysta z platformy Viz i obsługuje miliony pacjentów. W rundzie wzięli także udział pierwsi zwolennicy firmy, w tym Scale Ventures, Kleiner Perkins, Threshold, GV (dawniej Google Ventures), Sozo Ventures, CRV i Susa. Jest to jeden ze Startupów Data Labeling w 2022 roku.

🔥 Anbefalede:  Naśladowca czy konkurent? Gato mierzy się z GPT-3

Uruchom.AI

Run.AI, twórca platformy do orkiestracji i zarządzania infrastrukturą AI, zebrał 75 milionów dolarów w rundzie Series C prowadzonej przez Tiger Global Management and Insight Partners, która nawiązywała do poprzedniej rundy Serie B. Runda obejmie udział dodatkowych istniejących inwestorów, partnerów TLV i kapitałowych VC, co zwiększy łączne dotychczas zebrane finansowanie do 118 milionów dolarów.

Moffet AI

Firma Moffett AI zajmująca się projektowaniem chipów z siedzibą w Shenzhen otrzymała nowy zastrzyk serii A. Firma nie ujawniła dokładnej kwoty, podała jedynie, że przychody wyniosły „dziesiątki milionów dolarów”. Moffett obiecuje różne chipy AI i ostatecznie przyspiesza przetwarzanie dzięki zastosowaniu technologii zwanej „frakcjonowaniem”, procesu, który usuwa zbędne informacje z modeli sieci neuronowych. Jest to jeden z najlepiej finansowanych startupów zajmujących się etykietowaniem danych w 2022 r.

7 mostów

Firma 7bridges, mająca na celu uproszczenie metod jako platforma automatyzacji oparta głównie na sztucznej inteligencji, wykorzystuje dokumentację firmy dotyczącą łańcucha dostaw, operacji i logistyki, aby zapewnić konsumentowi zoptymalizowane wskazówki dotyczące sposobu przepływu towarów, mówi o nowym finansowaniu o wartości 17 mln USD, sygnał wezwania, aby na rynku poradzić sobie i połączyć sposób dostarczania pracy łańcuchów.

Otwarte morze

OpenSea, jeden z najpopularniejszych start-upów zajmujących się etykietowaniem danych w Dolinie Krzemowej, będzie najnowszym, który pozyska 300 milionów dolarów w nowym kapitale wysokiego ryzyka i skorzysta z pośpiechu w finansowaniu startupów zajmujących się kryptowalutami. Dzięki nowej rundzie finansowania prowadzonej przez firmy inwestycyjne Paradigm i Coatue Management wartość startupów w ciągu zaledwie czterech lat osiągnie zdumiewającą kwotę 13,3 miliarda dolarów. To jeden z najlepiej finansowanych start-upów zajmujących się etykietowaniem danych, który warto obejrzeć w 2022 r.

Activ.ai

Actyv.ai to start-up SaaS dla przedsiębiorstw oparty na sztucznej inteligencji, który zebrał 5 milionów dolarów w rundach finansowania przed serią A od firmy 1Digi z siedzibą w Dubaju, zajmującej się zarządzaniem inwestycjami, aby rozszerzyć i rozwijać swoją działalność na całym świecie. Startupy z siedzibą w Bangalore rozwiązują złożone problemy biznesowe i rzeczywiste problemów przedsiębiorstw, wykorzystując korporacyjne środowiska warsztatowe z niewielką ilością kodu i bez kodu w celu wykorzystania istniejących systemów IT.

🔥 Anbefalede:  10 najpopularniejszych baz danych czasu rzeczywistego, idealnych do przechowywania danych

Sutra Danych

Data Sutram zebrała 2,07 miliona dolarów od znanych inwestorów, takich jak Varanium Capital i Yatra Angel Network. To inteligentny start-up z siedzibą w Bombaju, oferujący specyficzne dla branży pakiety danych, które pomagają firmom skutecznie docierać do klientów. Wykorzystaj te środki na sztuczną inteligencję, aby rozwinąć swój biznes na arenie międzynarodowej i zainwestować w nowe źródła danych. Jest to jeden z najlepiej finansowanych startupów zajmujących się etykietowaniem danych.

We360.ai

11 kwietnia firma We360.ai z siedzibą w Bhopal ogłosiła, że ​​zebrała 500 000 dolarów w ramach finansowania początkowego. Oprogramowanie do monitorowania produktywności pracowników zostało sfinansowane przez GSF Accelerator, SucSEED Innovation Fund, założyciela i dyrektora generalnego GOQii Vishala Gondala i innych.